Навчання у Київському фаховому коледжі електронних приладів здійснюється державною мовою.
Київський фаховий коледж електронних приладів є одним найстаріших навчальних закладів та правонаступником Олександрійського ремісничого училища, яке було засноване 19 вересня 1874 року постановою Київської Міської Думи за кошти Київської громади та облаштувалося у будинку Ігорівського провулку, переданому училищу купцем Г. Котляревським.
Училище вперше відкрило свої двері 19 вересня 1874 року, а перший набір складав 101 учень.
В 1934 році Олександрівське технічне училище отримало назву Київський механічний технікум, а в 1966 році – Київський технікум електронних приладів, а в 2020 році – у Київський фаховий коледж електронних приладів.
За період існування було підготовлено більше 70 тисяч спеціалістів за 22 спеціальностями.
Нині коледж являє собою єдиний комплекс, до якого входять навчальний корпус, навчально-лабораторний корпус, навчально- виробничі майстерні, спортивна й актова зали, їдальня, гуртожиток на 300 місць. До послуг студентів також – сім комп’ютерних класів, тренажерна зала, спортивний майданчик, доступ до швидкісного Інтернету.
У коледжі діють різноманітні гуртки за професіями, художньої самодіяльності та спортивні секції. Студенти коледжу – це завжди переможці та призери конкурсів, олімпіад і змагань, які проводяться в місті Києві та в Україні.
Договірні відносини з питань співпраці та підготовки спеціалістів існують з провідними навчальними закладами України:
Київським національним університетом імені Тараса Шевченка, Національним технічним університетом «КПІ», Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова, Національним транспортним університетом, Київським національним університетом технологій та дизайну, Національним авіаційним університетом, Національним університетом культури та мистецтв, Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана, Київською державною академією водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, Академією муніципального управління, Харківським національним університетом імені В.Н. Карабіна, Харківським національним університетом радіоелектроніки, Національним університетом «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого», Харківською національною академією міського господарства, Херсонським національним технічним університетом, Івано-Франківським національним технічним університетом науки і газу, Запорізьким національним технічним університетом та багатьма іншими.
У 1999 році, за вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих кадрів для народного господарства України та у зв’язку з 125-річчям від дня заснування навчального закладу, колектив Київського технікуму електронних приладів (нині коледжу) нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.