19.05.2023

18 травня 2023 року на базі Київського механіко – технологічного фахового коледжу відбувся Огляд-конкурс «Кращий за фахом» серед студентів закладів фахової передвищої освіти м.Києва, який проводився з метою  підвищення рівня професійної підготовки, вивчення і поширення передового педагогічного досвіду роботи, підвищення рівня знань, умінь й навичок студентів. 

Вітаємо наших переможців:   Науменка Антона Сергійовича, що посів І місце у міському конкурсі  «Кращий за фахом», а також команду студентів нашого коледжу  у складі: Терещенка Святослава,   Бондаря Владислава,  Науменка Антона, що посіла І місце у командних змаганнях.

                       
             

10.03.2023

Склонімо голови в скорботі!

7 березня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу н. п. Богданівка Донецької обл., захищаючи волю та незалежність України, загинув випускник коледжу Михайло ЙОРА (1991 р.н.) – сержант, командир бойової машини – командир відділення 2 механізованого відділення 2 механізованого взводу 8 механізованої роти 3 механізованого батальйону військової частини А0409. А ще він був зразковим студентом, прекрасною людиною, вірним другом і патріотом своєї країни!
Михайло пройшов не один бій. Був учасником АТО. 25 лютого 2022 року пішов і на повномасштабну війну.
Поховали воїна у селі Григорівка, де проживав загиблий і його родина.
Весь колектив коледжу висловлює щирі співчуття рідним та близьким! Дуже сумно та боляче, що війна забирає найкращих!
Низький уклін та вічна слава ГЕРОЮ!

 

27.02.2023

Наказ про перехід на очну форму навчання з 06.03.2023

   

21.02.2023

Сьогодні, 21 лютого, у світі та в Україні відзначають *Міжнародний день рідної мови*. 21 лютого 1952 року у Бангладеші влада жорстоко придушила демонстрацію проти урядової заборони на використання в країні бенгальської мови. Відтоді цей день у Бангладеші став днем полеглих за рідну мову.  Згодом, у жовтні 1999 року, Генеральна конференція ЮНЕСКО запровадила *Міжнародний день рідної мови* як привід для роздумів та зосередження уваги на мовному питанні. В Україні це свято відзначають з 2000 року.  Давайте берегти і розвивати рідну мову, цінувати її дари. Ми могутні й міцні в своїй мові. Наше слово – наша сила!      

20.02.2023

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ!

Сьогодні, 20 лютого, вже 5 років вся Україна живе в скорботних думках про мужню та вільну Небесну Сотню. 18-21 лютого 2014 року Майдан Незалежності, Будинок офіцерів, Будинок профспілок охопило полум’я: запах мужності та багряної крові, яку проливали юні українські сини за ідею вільного життя. Минуло вже 5 років, а досі хочеться кричати від того болю в душі, що рве на частинки тих, хто втратив своїх рідних у «мирній акції-протесті». Ми завжди будемо вшановувати загиблих на Майдані безстрашних синів та дочок України і пам’ятати, що наша війна почалася саме там і тоді! Із вірою в Перемогу України вклонімося Героям!  

22.01.2023

Друзі! Колектив коледжу щиро вітає всіх співвітчизників з Днем Соборності України!   22 січня 1919 року було проголошено Акт злуки, який об’єднав дві території, де мешкав один український народ, у самостійну соборну державу.   У ті часи ця подія ознаменувала національну єдність, і сьогодні, крізь століття, вона має особливе значення для кожного українця. Вона означає наше спільне прагнення бути вільними на рідній землі та у мирі будувати щасливе майбутнє.   Сьогодні Україні знову доводиться виборювати свободу і територіальну цілісність. Мужні українські воїни гідно боронять країну на фронтах, а усі ми згуртувалися навколо єдиної мети – відстояти право жити у незалежній самодостатній країні, де немає місця терору, розбрату і війні. У цей день бажаємо усім вам миру і добра! І пропонуємо ознайомитися із Інформаційними матеріалами до Дня Соборності України–2023 та 105-ої річниці проголошення незалежності Української Народної Республіки, підготовленими Українським інститутом національної пам’яті.    

31.12.2022

З наступаючим Новим роком, друзі! Бажаємо, щоб наступний рік приніс всім нам заповітну перемогу та мирне небо над Україною, стабільність і впевненість в завтрашньому дні. Нехай в вашому серці ніколи не згасає надія на світле майбутнє та віра в людей, а ваш дім буде наповнений теплом та любов’ю. Побільше яскравих і щасливих моментів в 2023 році. Мирного неба всім нам, віримо що наступний рік буде роком Миру, Перемоги та України!

06.12.2022

Низько вклоняємось та дякуємо за наш спокій всім нашим захисникам та захисницям! Нехай вас береже Бог! Повертайтеся з перемогою живі і неушкоджені!

02.12.2022

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років від дня народження Григорія Сковороди – видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, педагога. Його вважають одним із найосвіченіших людей ХVІІІ століття та ставлять поруч із такими філософами як Сократ, Спіноза та Конфуцій. Саме Григорій Сковорода став зачинателем нового жанру в українській літературі – байки.

Він був видатним мислителем свого часу, проте останні роки свого життя вів  мандрівний спосіб життя і, саме таким чином, уособлював український вільний дух. Які б не були умови, які б імперії не панували, які б вимоги не ставило до нього життя, Сковорода знайшов спосіб бути вільним. І зараз це один з найбільших прикладів для українців, які можуть наслідувати в дусі свободи, в дусі вольності.Творчість Г.Сковороди діти вивчають у школі, але ми зі своїми студентами на заняттях з літератури не можемо оминути його творчість. Адже саме його творчість справила великий вплив на подальший розвиток як української, так і світової літератури, філософії, духовної культури. До його ідей звертаються засновники нової української літератури – письменники Г.Квітка-Основ’яненко, Т.Шевченко, П.Тичина, В.Барка і навіть сучасні поети та письменники.

Ще до початку війни, ми зі студентами перших курсів КФКЕП відвідали і Національний музей літератури, де більш детальніше ознайомилися з творчістю геніальної людини, цікавими фактами про його життя.

На даний момент, так як ми навчаємося дистанційно, то можемо тільки віртуально обговорити творчість Г.Сковороди. Тому до 300 річчя від дня народження Г.Сковороди,  студенти коледжу отримали завдання, а саме:

 • Виписати Афоризми Григорія Сковороди

https://osvita.ua/school/literature/s/63970/

 •  Відвідати віртуальну виставку Художньої літератури про Сковороду

https://old.libr.dp.ua/ScGallery/ngal.phtml?idg=11

 • Підготувати презентацію про Г.Сковороду, видатного діяча України для конкурсу презентацій. Переглянути студентську презентацію переможців можна за посиланням:
https://drive.google.com/file/d/1u923O37_3XLKESfdCh-uGCjkLo7LYWRm/view?usp=sharing
 • Написати твір-роздум на одну з тем:
  • «Сродна праця» за творчістю Г.Сковороди.
  • Щастя у розумінні Григорія Сковороди.
  • Чи актуальні думки Сковороди про щастя у наш час.
  • Як розумів поняття «щастя» письменник? Підтвердіть свої міркування посиланням на тексти.

18.10.2022

Наказ про підготовку до ЗНО (ДПА) у 2022-2023 навчальному році

10.10.2022

Наказ про перехід на дистанційну форму навчання з 10 по 14 жовтня для усіх учасників освітнього прооцесу.

30.08.2022

Шановні студенти та педагогічний колективе коледжу! Доводимо до вашого відома, що 2022-2023 навчальний рік розпочинається 1 вересня! Формат навчання змішаний. Ознайомтесь, будь-ласка, із відповідним наказом для більш детальної інформації.

Наказ про початок 2022-2023 навчального року

 

29.08.2022

Сьогодні, в День пам’яті захисників України, ми особливо пишаємося нашими студентами! Адже сьогодні, під час засідання педагогічної ради коледжу, студента групи 354-ПР – Ярослава Подобєдова  було відзначено Подякою  від 5 Сектора оборони Києва. Ярослав з перших днів війни приєднався до територіальної оборони міста та допомагав нашим захисникам облаштовувати блокпости, допомагати з логістикою та стримувати ворога! Дякуємо рідним Ярослава за виховання та нашому студенту за хоробрість!  

15.03.2022р.

Наказ про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2021/2022 навчальному році

 

14.03.2022р.

Наказ про відновлення освітнього процесу від 14.03.2022

 

10.01.2022р.

Днями, вже традиційно, у коледжі провели щорічну благодійну акцію “Допоможи захисникам України”, в рамках якої студентський та педагогічний колектив провели  збір макулатури, а також речей першої необхідності для наших захисників, що проходять лікування у Київському госпіталі. Закуплені та зібрані продукти і товари були передані координаторам із допомоги воїнам – організації “Волонтерська Сотня, Госпіталь”. Висловлюємо щиру вдячність за ініціативу адміністрації коледжу, викладачу Олександру Вікторовичу Недовісу, студентській раді на чолі з Антоном Науменко та Ярославом Бобко, а також усім, хто долучився до доброї справи! Бажаємо  міцного здоров’я та швидкого одужання нашим воїнам!  
   

21.12.2021

21 грудня, о 13 години у Київському фаховому коледжі електронних приладів відбувся Новорічний святковий спортивно-розважальний захід для студентів коледжів Печерського району. Вітали учасників Вікторія Іванівна Тромса, начальник відділу молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації та Анатолій Костянтинович Похресник, директор Київського фахового коледжу електронних приладів. У заході взяли участь шість коледжів Печерського району, а саме:
КФКЕП (Київський фаховий коледж електронних приладів);
КФКПН (Київський фаховий коледж прикладних наук);
КФКМГ (Київський фаховий коледж міського господарства);
КФКРГ (Київський фаховий коледж ресторанного господарства);
КФГРК (Київський фаховий геолого-розвідувальний коледж);
КФОМК (Київський фаховий оптико-механічний коледж).
Для участі у змаганнях, кожна команда виставила змішану збірну з десяти учасників. Загальний склад усіх участників становив 60 осіб. З них 18 дівчат. Змагання проходили за присутності медичного співробітника.
Перше місце посіла команда Київського фахового коледжу електронних приладів.
Розподіл решти зайнятих місць збірними командами відбувся згідно перелічених навчальних закладів.
Всі учасники одержали смачні новорічні подарунки від Печерської районної у місті Києві державної адміністрації.

11.12.2021 р.

07.12.2021

За сприяння Печерської районної в м.Києві державної адміністрації вчора у Київському фаховому коледжі електронних приладів відбулось урочисте нагородження переможців  XXVI Спартакіади серед студентських команд коледжу.  Нагадаємо, що змагання включали в себе 5 видів спорту, а саме: стрібол, волейбол, настільний теніс, шахи та футбол. Перші вісім команд із найвижчою загальною кількістю балів отримали вітання адміністрації коледжу та були нагородженні смачними подарунками, які особисто вручала Вікторія Іванівна Тромса, начальник відділу молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації. Вітаємо найактивніших учасників змагань та висловлюємо щиру вдячність організаторам: Явдику Олексію Віталійовичу – керівнику фізичного фиховання, колективу та керівництву коледжу та Печерській районній в м. Києві державній адміністрації за сприяння в організації змагань та нагородженні!    

27.11.2021 р.

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі: 1921 – 1923, 1932 – 1933 і 1946 – 1947 роках. Наймасштабніший із них був у 1932 – 1933 роках. Саме його нині називають геноцидом українського народу, здійсненим сталінським режимом. Жертвами цього Голодомору в Україні, за даними різних досліджень, стали від 3,9 до 7 мільйонів людей!  Завдяки бібліотеці коледжу та бібліотекарю Ирині Салаті і наші студенти збережуть пам’ять про страшний злочин! Сьогодні закликаємо вшанувати загиблих, запаливши свічку у своєму вікні о 16:00.

19.11.2021р.

До уваги студентів та викладачів коледжу! З 22 листопада 2021 року у коледжі відновлюється освітній процес за очною формою навчання.

Наказ про відновлення освітнього процесу з 22.11.2021

 

22.09.2021р.

До уваги студентів та викладачів коледжу! У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації в Україні, з 23 вересня навчання в коледжі переходить у дистанційний режим до нових розпоряджень керівництва.

Наказ про введення дистанційного режиму навчання з 23 вересня 2021 року.

 

01.09.2021р.

Щиро вітаємо дорогих колег, студентів та усіх причетних із початком нового навчального року!

Бажаємо міцного здоров’я, натхнення, миру в серці та в країні!


 

18.05.2021

І знову радіємо перемозі! Студенти групи 176-РПБ нашого коледжу, Стеценко Богдан та Мікоян Давид, стали переможцями конкурсу «Країни світу: феєрія цікавих фактів», що проводився серед закладів фахової передвищої освіти м. Києва 12 травня 2021 року. Наші хлопці зайняли перше місце у номінації “Країни світу: політичні реалії” зі своїм власним документальним дослідженням про країну Сомалі. Щиро вітаємо наших першокурсників, висловлюємо подяку викладачу Валентині Миколаївні Мусі за підготовку переможців та пропонуємо ознайомитися із відео!      
 

08.04.2021р.

Освітній процес у приміщеннях коледжу відновлюється з 5 травня 2021 року.   НАКАЗ Про відновлення освітнього процесу з 05 травня 2021 р.


06.03.2020

Щиро вітаємо призера обласного етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, студента КТЕПу – Кирила Рауса (гр.249-ПР)! Дякуємо викладачу Людмилі Борисівні Ковалевській за підготовку нашого конкурсанта та організаторам Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика за їхню, таку важливу, місію: утвердження державного статусу української мови, піднесення соціального престижу!🇺🇦

20.02.2020

VI Науково-практична конференція “Математика, яку можна побачити”

19 лютого студенти технікуму відвідали VI Науково-практичну конференцію “Математика, яку можна побачити”, яка присвячена візуалізації математичних процесів і застосуванню математики в ІТ технологіях. Вражаючі презентації та демонстрації програмних продуктів підготували студенти груп 347-ПР, 348-ПР та 443-ПР під керівництвом голови ЦК природничих дисциплін Лариси Борисівни Галицької. Десятки присутніх студентів різних курсів з цікавістю слухали спікерів, ставили їм запитання. 👆Заступник директора Михайло Михайлович Корнієнко та завідувач відділення інформаційних технологій Віктор Васильович Царук дали високу оцінку роботі студентів і висловили впевненість, що їх чекають великі успіхи в подальшій діяльності. 🙏Щиро дякуємо організатору цього традиційного і дуже цікавого заходу Ларисі Борисівні Галицькій, а також усім учасникам за креативність проектів!   

19.02.2020

І етап Всеукраїнської олімпіади з математики

18 лютого в рамках предметного тижня математичних дисциплін і декади відділення «Інженерія програмного забезпечення» відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з математики, в якому взяли участь 15 першокурсників. 🥇Переможцями змагань стали студенти Стельник Антон (група 151-ПР) і Мовчан Антон (група 175-РТВ). 💪Вони набрали однакову кількість балів і вибороли право представляти наш технікум на ІІ етапі олімпіади, що буде проводитися у квітні на рівні міста. 🙏Дякуємо організаторам, а також усім учасникам і переможцям!