01.09.2021р.

Щиро вітаємо дорогих колег, студентів та усіх причетних із початком нового навчального року!

Бажаємо міцного здоров’я, натхнення, миру в серці та в країні!


 

18.05.2021

І знову радіємо перемозі! Студенти групи 176-РПБ нашого коледжу, Стеценко Богдан та Мікоян Давид, стали переможцями конкурсу «Країни світу: феєрія цікавих фактів», що проводився серед закладів фахової передвищої освіти м. Києва 12 травня 2021 року. Наші хлопці зайняли перше місце у номінації “Країни світу: політичні реалії” зі своїм власним документальним дослідженням про країну Сомалі. Щиро вітаємо наших першокурсників, висловлюємо подяку викладачу Валентині Миколаївні Мусі за підготовку переможців та пропонуємо ознайомитися із відео!      
 

08.04.2021р.

Освітній процес у приміщеннях коледжу відновлюється з 5 травня 2021 року.   НАКАЗ Про відновлення освітнього процесу з 05 травня 2021 р.


06.03.2020

Щиро вітаємо призера обласного етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, студента КТЕПу – Кирила Рауса (гр.249-ПР)! Дякуємо викладачу Людмилі Борисівні Ковалевській за підготовку нашого конкурсанта та організаторам Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика за їхню, таку важливу, місію: утвердження державного статусу української мови, піднесення соціального престижу!🇺🇦

20.02.2020

VI Науково-практична конференція “Математика, яку можна побачити”

19 лютого студенти технікуму відвідали VI Науково-практичну конференцію “Математика, яку можна побачити”, яка присвячена візуалізації математичних процесів і застосуванню математики в ІТ технологіях. Вражаючі презентації та демонстрації програмних продуктів підготували студенти груп 347-ПР, 348-ПР та 443-ПР під керівництвом голови ЦК природничих дисциплін Лариси Борисівни Галицької. Десятки присутніх студентів різних курсів з цікавістю слухали спікерів, ставили їм запитання. 👆Заступник директора Михайло Михайлович Корнієнко та завідувач відділення інформаційних технологій Віктор Васильович Царук дали високу оцінку роботі студентів і висловили впевненість, що їх чекають великі успіхи в подальшій діяльності. 🙏Щиро дякуємо організатору цього традиційного і дуже цікавого заходу Ларисі Борисівні Галицькій, а також усім учасникам за креативність проектів!   

19.02.2020

І етап Всеукраїнської олімпіади з математики

18 лютого в рамках предметного тижня математичних дисциплін і декади відділення «Інженерія програмного забезпечення» відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з математики, в якому взяли участь 15 першокурсників. 🥇Переможцями змагань стали студенти Стельник Антон (група 151-ПР) і Мовчан Антон (група 175-РТВ). 💪Вони набрали однакову кількість балів і вибороли право представляти наш технікум на ІІ етапі олімпіади, що буде проводитися у квітні на рівні міста. 🙏Дякуємо організаторам, а також усім учасникам і переможцям!