08.04.2021р.

Освітній процес у приміщеннях коледжу відновлюється з 5 травня 2021 року. НАКАЗ Про відновлення освітнього процесу з 05 травня 2021 р.

 

31.03.2021р.

Із болем в серці сповіщаємо..💔
На 86-ому році пішов з життя наш колега, мудрий наставник та вірний товариш Кац Лазар Якович!😢
Лазар Якович пропрацював в коледжі майже 60 років, був високоосвіченою, інтелігентною людиною, визначним педагогом, великим працелюбом.
Нагороджений почесними нагрудними знаками “Відмінник освіти” та “Петра Могили”, десятками почесних грамот та подяк відомчих установ!
Його внесок в успішну діяльність коледжу та сучасну освіту є неоціненним. Не одне покоління випускників пам’ятають та цінують його працю, спрямовану на розвиток їх особистостей, гідних представників нашої нації!
У душах всіх, хто знав та працював із Лазаром Яковичем назавжди збережеться пам’ять про його чудові людські якості, його щирість, талант педагога.
І ми завжди будемо пам’ятати Лазара Яковича як чуйну і доброзичливу людину, яка піклувалася про свій коледж і кожного його студента, дбала про розвиток освітньої галузі, віддано і чесно служила державній справі – гідне виховання майбутніх поколінь.
Невичерпна життєва енергія, людяність, мудрість, відданість справі, притаманні цьому визначному педагогу, назавжди залишаться в наших серцях, як приклад достойного життя!
Адміністрація коледжу, профспілковий комітет та весь педагогічний та студентський колектив висловлює ширі співчуття доньці Яніні Соколовскій, онукам та близьким.
Схиляємо голови в скорботі разом із рідними, колегами, однодумцями!

До уваги колективу коледжу!

З 22 березня 2021 року навчання у коледжі проходитиме в дистанційному режимі до нових розпоряджень. Дякуємо за розуміння.  

Наказ. Щодо дистанційного навчання.

     
06.03.2020
Щиро вітаємо призера обласного етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, студента КТЕПу – Кирила Рауса (гр.249-ПР)! Дякуємо викладачу Людмилі Борисівні Ковалевській за підготовку нашого конкурсанта та організаторам Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика за їхню, таку важливу, місію: утвердження державного статусу української мови, піднесення соціального престижу!🇺🇦
20.02.2020

VI Науково-практична конференція “Математика, яку можна побачити”

19 лютого студенти технікуму відвідали VI Науково-практичну конференцію “Математика, яку можна побачити”, яка присвячена візуалізації математичних процесів і застосуванню математики в ІТ технологіях. Вражаючі презентації та демонстрації програмних продуктів підготували студенти груп 347-ПР, 348-ПР та 443-ПР під керівництвом голови ЦК природничих дисциплін Лариси Борисівни Галицької. Десятки присутніх студентів різних курсів з цікавістю слухали спікерів, ставили їм запитання. 👆Заступник директора Михайло Михайлович Корнієнко та завідувач відділення інформаційних технологій Віктор Васильович Царук дали високу оцінку роботі студентів і висловили впевненість, що їх чекають великі успіхи в подальшій діяльності. 🙏Щиро дякуємо організатору цього традиційного і дуже цікавого заходу Ларисі Борисівні Галицькій, а також усім учасникам за креативність проектів!   
19.02.2020

І етап Всеукраїнської олімпіади з математики

18 лютого в рамках предметного тижня математичних дисциплін і декади відділення «Інженерія програмного забезпечення» відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з математики, в якому взяли участь 15 першокурсників. 🥇Переможцями змагань стали студенти Стельник Антон (група 151-ПР) і Мовчан Антон (група 175-РТВ). 💪Вони набрали однакову кількість балів і вибороли право представляти наш технікум на ІІ етапі олімпіади, що буде проводитися у квітні на рівні міста. 🙏Дякуємо організаторам, а також усім учасникам і переможцям!