15.05.2024

“- Перше правило при порятунку життя людини в умовах бою: оцінити обстановку, зважити ризики, переконатись що дотримані умови особистої безпеки, заручитись  підтримкою бойового товариша чи свідка обставин, що склалися. В такій ситуації додаткова пара рук ніколи не буде зайвою.” З таким закликом, за підтримки Спілки ветеранів сил спеціальних операцій армії сполучених штатів Америки та ветеранів збройних сил України “550 CORD INC.”,  було проведено серію тренінгів зі студентами коледжу з тактичної медицини.”      Ветеран збройних сил України Андрій Квітка, а за сумісництвом й випускник нашого закладу 2001-го року, допоміг студентам засвоїти обсяг мінімально необхідних знань та заходів для порятунку поранених в екстремальних умовах. Алгоритм M.A.R.C.H. – ретельно розроблений комплекс послідовних дій, що дозволяє рятувати життя.
 • М – Massive Hemorrhage (масивна кровотеча).  При вивченні теорії зупинки масивної кровотечі було продемонстровано види джгутів та обговорено їх історію. На практичних заняттях студенти навчилися використовувати як джгути для зупинки крові, так і інші підручні засоби, відпрацювали накладання джгута для зупинки артеріальної кровотечі, а також інші види кровотеч і різні способи перев’язки ран, в тому числі тампонаду.  
 • А – Airway (дихальні шляхи).  У теоретичній та практичній частині були розглянуті та продемонстровані ситуації, коли необхідно перевірити дихальні шляхи та наслідки ігнорування такої перевірки.  Також студенти почули про необхідні заходи безпеки бойового медика під час такого огляду.
 • R – Respiration (дихання).  У цьому розділі було обговорено ситуації, коли необхідно перевірити дихальні шляхи та за необхідності зробити штучне дихання.
 • C – Circulation (кровообіг).  Студенти дізналися причини та наслідки порушення кровообігу як периферичних частин тіла, так і важливих життєво важливих органів.
 • H – Hypothermia/Head Injury (гіпотермія).  Обговорили теоретичні аспекти процесів терморегуляції в організмі здорової людини та в організмі людини, яка отримала поранення чи травму різного ступеня тяжкості.  Розглянули та відпрацювали практичні методи контролю терморегуляції.
Висловлюємо щиру подяку Спілці ветеранів сил спеціальних операцій армії сполучених штатів Америки та ветеранів збройних сил України “550 CORD INC.” за таку корисну та актуальну ініціативу; та особисто її представнику – Андрію Квітці за змістовне та цікаве навчання! Будемо вдячні за подальшу співпрацю!

 

 

02.05.2024

Днями за ініціативи студентської ради спільними зусиллями педагогічного колективу та студентів допомогли спорядити необхідними речами та продуктами авто волонтерів, що вирушали на схід до наших захисників! На зібрані кошти були закуплені медикаменти, продукти харчування, поліпропіленові мішки, паливо, засоби гігієни, корм для тварин (для їх евакуації) та інше.
Щира подяка усім, хто долучився до збору! Низький уклін нашим захисникам, а також волонтерам, які ризикуючи своїм життям та здоров’ям, їдуть в зону бойових дій на допомогу воїнам та покинутим тваринам!

  

12.03.2024

Шановні підписники!
Щиро запрошуємо усіх бажаючих на День відкритих дверей в коледжі, що відбудеться 17 квітня, о 14:00, у читальній залі (3-ій поверх) за адресою:
вул. Іоанна Павла ІІ, буд. 17.
У програмі заходу презентація потужностей коледжу, виступи адміністрації, завідувачів відділеннями та представника приймальної комісії!
Будемо раді вітати наших дорогих вступників, їхніх батьків та родичів!
З нетерпінням чекаємо на нові знайомства!

11.03.2024

Днями в Києві відбувся відкритий Турнір з волейболу, в рамках Спартакіади “Під золотими куполами Печерська” серед збірних команд закладів фахової передвищої освіти Печерського району. У змаганні традиційно взяли участь шість коледжей Печерського району, що були представлені юнацькими та жіночими збірними командами, а саме:
 • КФКЕП  (Київський фаховий коледж електронних приладів);
 • КФКПН  (Київський фаховий коледж прикладних наук);
 • КФКМГ  (Київський фаховий коледж міського господарства);
 • КФКРГ   (Київський фаховий коледж ресторанного господарства);
 • КФГРК   (Київський фаховий геолого-розвідувальний коледж);
 • КФОМК (Київський фаховий оптико-механічний коледж).
Юнацька збірна нашого коледжу виборола почесне ІІІ місце, а жіноча збірна посіла ІV місце.  Вітаємо, підтримуємо та вболіваємо і надалі за наших спортсменів, а також дякуємо організаторам заходу.
 

9.03.2024

9 березня 2024 року всі українці відзначали 210 років від дня народження українського поета, письменника, художника, громадського діяча Тараса Шевченка. У нашому коледжі ювілей Кобзаря відзначали поетичними читаннями та художніми виставками. Тарас Шевченко є одним з найвидатніших поетів в українській літературі. Його поезії відзначаються виразністю мови, глибоким емоційним змістом і соціальною народною спрямованістю. Він зробив значний внесок у розвиток української поезії і став символом національної самосвідомості. Саме тому в нашому коледжі проводився конкурс на краще читання віршів поета серед студентів 1 курсу.

23.02.2024

Сьогодні підбивали підсумки Тижня математики та відзначали найактивніших студентів, що взяли участь в олімпіадах з математики, інформатики та фізики, а також студентів-спікерів конференції “Математика – ключ до пізнання Всесвіту”. На закритті тижня поділилися своїми враженнями завідувачки відділень Світлана Михайлівна Кузьменко і Галина Василівна Волобуєва, а також голова циклової комісії з математики та координатор заходів в рамках Тижня математики – Лариса Борисівна Галицька. До події також доєднався в.о. директора коледжу Анатолій Костянтинович Похресник, який висловив слова подяки, побажав натхнення рухатися вперед усім учасникам та вручив грамоти найактивнішим студентам. Вітаємо, наші дорогі! Сподіваємося, цей новий досвід був для вас корисним, цікавим і лише першим кроком на шляху до вашого успіху в професійній діяльності! І висловлюємо щиру подяку організаторам тижневих активностей!

   

22.02.2024

В рамках Тижня математики 21 лютого 2024 року студенти груп 160 ПР та 258 ПР влаштували справжнє свято математики для студентів 1-го та 2-го курсів. Під керівництвом викладача математичних дисциплін  Лариси Борисівни Галицької було проведено науково-практичну конференцію “Математика – ключ до пізнання Всесвіту”. ПРОГРАМА конференції Доповідачами були 15 студентів, які підготували свої виступи у формі презентацій. Даному дійству передувала велика дослідницька робота, з якою блискуче всі впоралися. Для багатьох це був перший публічний виступ, тому досвід участі у подібних заходах дуже цінний: студенти демонструють уміння викладати свою думку, спілкуватися з аудиторією, візуалізувати інформацію. Конференція була корисна для слухачів, які довідалися про застосування математики в різних галузях, що таке фрактали, квантові комп’ютери, криптографія, заглянули в таємниці Всесвіту тощо. Слова підтримки і подяки за підготовку висловили присутні викладачі, а також заступник директора  В.В. Царук та завідуюча відділенням “Інженерія програмного забезпечення” Г.В.Волобуєва. Висловлюємо щиру подяку організаторам, а також голові ЦК інформатики та програмування О.С.Нужненку, викладачам А.М.Макаренку та М.Б.Герасименку за технічну підтримку конференції.
        

21.02.2024

Місяць лютий традиційно був для відділення Інженерії програмного забезпечення місяцем проведення різноманітних заходів. От і в цьому, 2024 році, студенти відділення взяли участь у олімпіадах, конференціях, щоб продемонструвати свої знання, навики, а також творчий підхід до дослідницької роботи. Цього разу організаторами заходів стали циклові комісії природничих дисциплін (голова Л. Б. Галицька) та інформатики і програмування (голова О. С. Нужненко). 19.02.2014 були проведені олімпіади з математики і фізики для студентів 1-х курсів  всіх спеціальностей.   Результати олімпіади з математики
 • Кирийчук Назар (143 ПЛ) – 1 місце
 • Великий Олександр (160 ПР) – 1 місце
 • Дубенець Віталій (145 ПЛ) – 2 місце
 • Лєбєдєв Сергій (161 ПР) – 2 місце
 • Котенко Богдан (160 ПР) – 2 місце
 • Шкура Денис (161 ПР) – 2 місце
 • Бринюк Назар (196 ЕТ) – 3 місце
 • Лисько Леонард (196 ЕТ) – 3 місце
 • Сазанський Родіон (160 ПР) – 3 місце
Результати олімпіади з фізики
 • Дєєв Євген (196 ЕТ) 1 місце
 • Великий Олександр (160 ПР) 2 місце
 • Котенко Богдан (160 ПР) 3 місце
 • Дубенець Віталій (145 ПЛ) 3 місце
 • Кирийчук Назар (145 ПЛ) 3 місце
 • Хмель Анатолій (179 РПБ) 3 місце
А 20.02.2024 року було проведено олімпіаду з інформатики серед команд 1 курсів. І місце посіла команда студентів групи 161 ПР, ІІ  місце – команда студентів групи 160 ПР. Дякуємо всім учасникам та організаторам заходу!

20.02.2024

Вдячні за свободу! Сьогодні вшановуємо память Героїв Небесної Сотні, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України, завдяки яким було змінено хід історії нашої держави! За спільної ініціативи адміністрації коледжу та студентської ради було проведено заняття зі студентами першого курсу коледжу, присвячене пам’яті Героїв, що загинули під час Революції Гідності. Також студентська рада вшанувала квітами героя, що з перших днів став на захист нашої свободи – випускника коледжу – Ігоря Брановицького. Низький уклін та вічна шана полеглим! “Серед вогню та льоду, снайперів на дахах Небесна Сотня заплатила найстрашнішу ціну патріотів… Їхня кров та мужність дають українському народові другий шанс на свободу”.
   

19.02.2024

У Києві та Київській області розпочинається операція «Первоцвіт»: екоінспектори вийдуть на рейди

У рамках проведення природоохоронної акції « Первоцвіт» однією з основних її складових є пропаганда відмови від купівлі первоцвітів.
Окрім того, торгівля первоцвітами (як продаж, так і купівля) є порушеннями законів України «Про Червону книгу України», «Про рослинний світ», «Про охорону навколишнього середовища України» та інших.
Торгівля первоцвітами – це, перш за все, торгівля, яка заохочується виключно попитом. Тому важливим кроком у збереженні рідкісних видів рослин є відмова від їх купівлі.
Зокрема, за незаконне придбання та збут квітів з Червоної книги України передбачено штраф від 510 до 1700 грн з конфіскацією рослин.
Екоінспектори будуть здійснювати рейди по місцям продажу первоцвітів разм з органами Національної поліції України.
Якщо Ви виявили порушення закону – нищення природної популяції первоцвітів, зривання їх на букети або продаж – негайно повідомте правоохоронців, зателефонувавши 102!
Байдужість у разі виявлення беззаконня може призвести до непоправних наслідків для рідкісних видів. Можливо, саме ваша участь буде ключовою для збереження останніх природних місць зростання первоцвітів!


01.01.2024


28.12.2023

Колектив нашого коледжу систематично організовує та долучається до волонтерських ініціатив для підтримки, лікування, реабілітації наших захисників. Ось і цього разу, завдяки зібраним коштам колективом ми змогли допомогти відремонтувати автомобіль хлопців, що потрапив під обстріл. Допомагали підрозділу, в якому служить наш колега та друг – Олександр Вікторович Недовіс!

Щиро дякуємо кожному, хто долучився, а хлопцям бажаємо міцного козацького здоров’я, ангела охоронця поруч завжди та якнайскорішої перемоги!! Низький вам уклін, наші захисники!24.12.2023


22.12.2023

Днями Команда коледжу за участі викладачів та студентів взяла участь у змаганнях «Печерський стрілець – 2023», що проходили за підтримки Печерської районної у місті Києві державної адміністрації.
Студентська збірна команда нашого коледжу посіла перше місце серед шести фахових коледжів Печерського району. Останнім влучним пострілом у мішень завершив змагання з кульової стрільби наш студент – Ломака Олексій (гр. 476 – РПБ,), з результатом 47 очок з можливих 50. 
Але й наші викладачі не відставали! Зваженість, холодкокровність, вміння зосередитись та точність, – ось якими якостями виділялась наша команда викладачів серед п’яти інших команд, що впевнено та без зайвих сумнівів вивели нашу збірну на очікуване та почесне перше місце у Печерському районі. 
Вітаємо переможців та дякуємо організаторам!


30.11.2023

З метою обговорення актуальних проблем забезпечення прав громадян на безпечне середовище, розгляду шляхів їх вирішення та перспектив розвитку охорони праці в  Україні у контексті глобальних та регіональних викликів, трансформації суспільства, підвищення якості освіти за напрямом «Охорона праці», на базі Київського фахового коледжу туризму та готельного господарства 28 листопада 2023 року відбулася Всеукраїнська науково практична конференція «Право на безпечне та здорове робоче середовище – основне право у сфері праці: історія, досвід», у якій взяли участь більше 60 науковців, науково-педагогічних та педагогічних працівників, лідерів профспілок, студентів закладів фахової передвищої освіти.  Активними учасниками стали члени профспілкового комітету нашого коледжу – викладачі та студенти, зокрема голова профспілкового комітету коледжу – Світлана Михайлівна Кузьменко.
 

23.11.2023

22 листопада в Києві пройшов Турнір з шахів в рамках Спартакіади “Під золотими куполами Печерська”, серед студентів закладів фахових коледжів Печерського району. Змагання проходили у Київському фаховому геолого-розвідувальному коледжі. У турнірах брали участь 6 фахових коледжів Печерського р-ну, а саме:
 • КФКПН – Київський фаховий коледж прикладних наук;
 • КФГРК – Київський фаховий геолого-розвідувальний коледж;
 • КФКЕП – Київський фаховий коледж електроних приладів;
 • КФОМК – Київський фаховий оптико-механічний коледж;
 • КФКМГ – Київський фаховий коледж міського господарства;
 • КФКРГ – Київський фаховий коледж ресторанного господарства.
Кожний навчальний заклад, підготував збірну команду змішаного типу. За результатами змагань, збірна команда нашого коледжу посіла III місце. Вітаємо учасників та переможців і дякуємо організаторам!

20.11.2023

До Міжнародного дня студента, що світ святкує 17 листопада, у коледжі було організовано вже традиційну щорічну акцію “Підтримай воїна”, в рамках якої ми збирали речі першої необхідності для наших захисників, що знаходяться в Київському військовому шпиталі на лікуванні та реабілітації. До акції долучилися і студенти коледжу і викладачі і весь персонал!  Всі зібрані речі та засоби було передано волонтерам організації “Волонтерська Сотня Госпіталь”. Щиро дякуємо студентській раді та адміністрації коледжу за спільну ініціативу, всьому колективу коледжу за активність та “Волонтерська Сотня Госпіталь” за вашу працю! Низький уклін і якнайскорішого одужання нашим захисникам! Разом ми сила!

16.11.2023

Протягом крайнього тижня в коледжі проходили цікаві та пізнавальні активності, приурочені до Всесвітнього дня науки, що святкують 10 листопада. Студенти мали дуже насичені дні, зокрема, була проведена олімпіади з хімії для перших та других курсів, інтелектуальні ігри, наукові досліди, виставка студентської творчості та багато іншого. Висловлюємо щиру подяку викладачу Людмилі Павліні Манько за організацію та координацію заходів,  атакож вітаємо переможців олімпіад, юних науковців!

27.10.2023

Сьогодні за спільної ініціативи студентської ради, заступника директора з навчально-виховної роботи Віктора Васильовича Царука та викладачів української мови коледжу – наш дружній колектив долучився до найбільшого україномовного флешмобу — Радіодиктанту національної єдності-2023, який символічно пройшов у День української писемності та мови.
Цього року Радіодиктант називався “Дороги України”. Авторкою тексту Радіодиктанту стала поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Читав актор, театральний режисер – Олексій Гнатковський.
До написання диктанту крім студентів долучилися також викладачі, завідувачі відділеннями, заступник директора з навчально-виховної роботи, а також директор коледжу Похресник Анатолій Костянтинович, який і розпочав урочистий захід щирими привітаннями всіх учасників!
Дякуємо ЗСУ за можливість стати частиною такої неймовірної події!

25.10.2023

Сьогодні в коледжі відбувся технічний конкурс “Кращий слюсар”, в якому взяли участь студенти 2 курсу спеацільності “Галузеве машинобудування” під час практичного навчання. Призові місця здобули:
 • І місце – Якубенко Артем
 • ІІ місце – Євтушенко Ілля
 • ІІІ місце – Рибальченко Максим
Щиро вітаємо переможців та дякуємо організаторам – керівнику практики, майстру виробничого навчання – Миколі Олексійовичу Руднику та голові циклової комісії – Анатолію Вікторовичу Білоцькому!
     

11.10.2023

Вчора, 10 жовтня, в приміщенні читальної зали коледжу, за ініціативи представників студентського самоврядування, в присутності заступника директора з навчально-виховної роботи – Віктора Васильовича Царука та завідувачок відділеннями – Світлани Михайлівни Кузьменко та Галини Василівни Волобуєвої відбулося засідання студентської ради та старостату коледжу. Питання, що увійшли до порядку денного засідання це :
 • проведення традиційної щорічної акції “Підтримай воїна!”, в рамках якої буде проведено збір речей першої необхідності для військового госпіталю м.Києва;
 • підготовка до Дня студента та погодження списку студентських активностей до цього свята.
Засідання пройшло дуже продуктивно, усі учасники підтримали заплановані ініціативи та розподілили обов’язки. Тож, розпочинаємо підготовку!)  

05.10.2023

Під час проведення педагогічної ради 5 жовтня 2023 року, керівництвом було вручено нагороди та подяки педагогічним працівникам коледжу за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток національної  освіти та знагоди Дня освітнього працівника! Було відзначено: НАГРУДНИМ ЗНАКОМ “ВІДМІННИК ОСВІТИ УКРАЇНИ” нагороджений
 • Вахненко Олександр Михайлович – викладач радіоелектронних пристроїв, завідувач лабораторією
ГРАМОТОЮ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
 • Васюк Григорій Павлович – майстер виробничого навчання
ПОДЯКОЮ КИЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ
 • Кузьменко Світлана Михайлівна – викладач фізики, завідувач відділенням
 • Галицька Лариса Борисівна – викладач математики, голова циклової комісії, методист
 • Корнієнко Валентина Володимирівна – викладач історії України, завідувач навчально-методичної лабораторії
 • Манько Людмила Павлівна – викладач хімії та біології, голова міського методичного об’єднання викладачів хімії та біології
ПОДЯКОЮ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ
 • Ковалевська Людмила Борисівна – викладач української мови, голова циклової комісії
 • Левок Олена Володимирівна – викладач екології, методист
 • Явдик Олексій Віталійович – керівник фізичного виховання

04.10.2023

Сьогодні в коледжі, як і  по всьому світу святкували День звірів – свято, що об’єднало нас в одну велику сім’ю, в якій дбають про братів наших менших! В цей день студенти коледжу мали багато активностей, зокрема: фотовиставка тварин, неформальне спілкування зі студентами на теми “Друзі наші менші: цікаві факти про тварин, та “Добро починається з тебе: історії тварин зі щасливим кінцем!”, виставка малюнків, Фотоквест “Чотири лапи вуха, хвіст..”, брейн-ринг “Ти і природа”, змагання ерудитів “Найкращий знавець біології” та ін. Висловлюємо щиру подяку організаторам – студентській раді коледжу та викладачу хімії Людмилі Павлівні Манько, а також всім учасникам! Сподіваємося, що сьогодні ми посіяли в ваших серцях ще одну краплинку людяності та доброти!            


01.10.2023

Відтепер 1 жовтня – чи не найзмістовніший день в українському календарі! Адже в цей ми святкуємо Покрова Пречистої Богородиці, День українського козацтва, День освітнього працівника, День ветерана, Міжнародний день людей  похилого віку та вшановуємо українських захисників та захисниць!  За ініціативи представників студентського самоврядування коледжу до такої урочистої події в коледжі було проведено виставку художньої самодіяльності наших надзвичайно талановитих студентів, яку з насолодою відвідали і викладачі і студенти і адміністрація! Висловлюємо щиру вдячність студентській раді, зав.відділенням та класним керівникам за організацію такого свята! А всім співвітчизникам щиро бажаємо міцного здоров’я, натхнення, радості, терпіння, мирних тихих ночей та якнайскорішої перемоги!

Окрема подяка та низький уклін нашим захисникам та захисницям! Лише завдяки вам це свято відбулося! Повертайтеся до своїх родин цілі та неушкоджені, з перемогою і чим швидше!


09.08.2023

Київський фаховий коледж електронних приладів оголошує додатковий набір вступників 2023 на базі базової середньої освіти без вступних екзаменів чи співбесід! Форма навчання: денна. За кошти: фізичних та/або юридичних осіб (контракт).

Строки прийому заяв: 10-24 серпня 2023 року.

Спеціальності за якими здійснюється набір:
 • 051 Економіка
 • 121 Інженерія програмного забезпечення
 • 133 Галузеве машинобудування
 • 171 Електроніка
 • 172 Електронні комунікації та радіотехніка
 • 175 Інформаційно-вимірювальні технології
Для вступу вам лише потрібно подати електронну заяву через сайт https://vstup.edbo.gov.ua/ та прикріпити до неї мотиваційний лист.

Із вартістю навчання ви можете ознайомитися ТУТ.

Детальніше за телефонами: (044) 528-62-79, (097) 656-32-98
       

19.05.2023

18 травня 2023 року на базі Київського механіко – технологічного фахового коледжу відбувся Огляд-конкурс «Кращий за фахом» серед студентів закладів фахової передвищої освіти м.Києва, який проводився з метою  підвищення рівня професійної підготовки, вивчення і поширення передового педагогічного досвіду роботи, підвищення рівня знань, умінь й навичок студентів. 

Вітаємо наших переможців:   Науменка Антона Сергійовича, що посів І місце у міському конкурсі  «Кращий за фахом», а також команду студентів нашого коледжу  у складі: Терещенка Святослава,   Бондаря Владислава,  Науменка Антона, що посіла І місце у командних змаганнях.

                       
             

10.03.2023

Склонімо голови в скорботі!

7 березня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу н. п. Богданівка Донецької обл., захищаючи волю та незалежність України, загинув випускник коледжу Михайло ЙОРА (1991 р.н.) – сержант, командир бойової машини – командир відділення 2 механізованого відділення 2 механізованого взводу 8 механізованої роти 3 механізованого батальйону військової частини А0409. А ще він був зразковим студентом, прекрасною людиною, вірним другом і патріотом своєї країни!
Михайло пройшов не один бій. Був учасником АТО. 25 лютого 2022 року пішов і на повномасштабну війну.
Поховали воїна у селі Григорівка, де проживав загиблий і його родина.
Весь колектив коледжу висловлює щирі співчуття рідним та близьким! Дуже сумно та боляче, що війна забирає найкращих!
Низький уклін та вічна слава ГЕРОЮ!

 

27.02.2023

Наказ про перехід на очну форму навчання з 06.03.2023

   

21.02.2023

Сьогодні, 21 лютого, у світі та в Україні відзначають *Міжнародний день рідної мови*. 21 лютого 1952 року у Бангладеші влада жорстоко придушила демонстрацію проти урядової заборони на використання в країні бенгальської мови. Відтоді цей день у Бангладеші став днем полеглих за рідну мову.  Згодом, у жовтні 1999 року, Генеральна конференція ЮНЕСКО запровадила *Міжнародний день рідної мови* як привід для роздумів та зосередження уваги на мовному питанні. В Україні це свято відзначають з 2000 року.  Давайте берегти і розвивати рідну мову, цінувати її дари. Ми могутні й міцні в своїй мові. Наше слово – наша сила!      

20.02.2023

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ!

Сьогодні, 20 лютого, вже 5 років вся Україна живе в скорботних думках про мужню та вільну Небесну Сотню. 18-21 лютого 2014 року Майдан Незалежності, Будинок офіцерів, Будинок профспілок охопило полум’я: запах мужності та багряної крові, яку проливали юні українські сини за ідею вільного життя. Минуло вже 5 років, а досі хочеться кричати від того болю в душі, що рве на частинки тих, хто втратив своїх рідних у «мирній акції-протесті». Ми завжди будемо вшановувати загиблих на Майдані безстрашних синів та дочок України і пам’ятати, що наша війна почалася саме там і тоді! Із вірою в Перемогу України вклонімося Героям!  

22.01.2023

Друзі! Колектив коледжу щиро вітає всіх співвітчизників з Днем Соборності України!   22 січня 1919 року було проголошено Акт злуки, який об’єднав дві території, де мешкав один український народ, у самостійну соборну державу.   У ті часи ця подія ознаменувала національну єдність, і сьогодні, крізь століття, вона має особливе значення для кожного українця. Вона означає наше спільне прагнення бути вільними на рідній землі та у мирі будувати щасливе майбутнє.   Сьогодні Україні знову доводиться виборювати свободу і територіальну цілісність. Мужні українські воїни гідно боронять країну на фронтах, а усі ми згуртувалися навколо єдиної мети – відстояти право жити у незалежній самодостатній країні, де немає місця терору, розбрату і війні. У цей день бажаємо усім вам миру і добра! І пропонуємо ознайомитися із Інформаційними матеріалами до Дня Соборності України–2023 та 105-ої річниці проголошення незалежності Української Народної Республіки, підготовленими Українським інститутом національної пам’яті.    

31.12.2022

З наступаючим Новим роком, друзі! Бажаємо, щоб наступний рік приніс всім нам заповітну перемогу та мирне небо над Україною, стабільність і впевненість в завтрашньому дні. Нехай в вашому серці ніколи не згасає надія на світле майбутнє та віра в людей, а ваш дім буде наповнений теплом та любов’ю. Побільше яскравих і щасливих моментів в 2023 році. Мирного неба всім нам, віримо що наступний рік буде роком Миру, Перемоги та України!

06.12.2022

Низько вклоняємось та дякуємо за наш спокій всім нашим захисникам та захисницям! Нехай вас береже Бог! Повертайтеся з перемогою живі і неушкоджені!

02.12.2022

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років від дня народження Григорія Сковороди – видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, педагога. Його вважають одним із найосвіченіших людей ХVІІІ століття та ставлять поруч із такими філософами як Сократ, Спіноза та Конфуцій. Саме Григорій Сковорода став зачинателем нового жанру в українській літературі – байки.

Він був видатним мислителем свого часу, проте останні роки свого життя вів  мандрівний спосіб життя і, саме таким чином, уособлював український вільний дух. Які б не були умови, які б імперії не панували, які б вимоги не ставило до нього життя, Сковорода знайшов спосіб бути вільним. І зараз це один з найбільших прикладів для українців, які можуть наслідувати в дусі свободи, в дусі вольності.Творчість Г.Сковороди діти вивчають у школі, але ми зі своїми студентами на заняттях з літератури не можемо оминути його творчість. Адже саме його творчість справила великий вплив на подальший розвиток як української, так і світової літератури, філософії, духовної культури. До його ідей звертаються засновники нової української літератури – письменники Г.Квітка-Основ’яненко, Т.Шевченко, П.Тичина, В.Барка і навіть сучасні поети та письменники.

Ще до початку війни, ми зі студентами перших курсів КФКЕП відвідали і Національний музей літератури, де більш детальніше ознайомилися з творчістю геніальної людини, цікавими фактами про його життя.

На даний момент, так як ми навчаємося дистанційно, то можемо тільки віртуально обговорити творчість Г.Сковороди. Тому до 300 річчя від дня народження Г.Сковороди,  студенти коледжу отримали завдання, а саме:

 • Виписати Афоризми Григорія Сковороди

https://osvita.ua/school/literature/s/63970/

 •  Відвідати віртуальну виставку Художньої літератури про Сковороду

https://old.libr.dp.ua/ScGallery/ngal.phtml?idg=11

 • Підготувати презентацію про Г.Сковороду, видатного діяча України для конкурсу презентацій. Переглянути студентську презентацію переможців можна за посиланням:
https://drive.google.com/file/d/1u923O37_3XLKESfdCh-uGCjkLo7LYWRm/view?usp=sharing
 • Написати твір-роздум на одну з тем:
  • «Сродна праця» за творчістю Г.Сковороди.
  • Щастя у розумінні Григорія Сковороди.
  • Чи актуальні думки Сковороди про щастя у наш час.
  • Як розумів поняття «щастя» письменник? Підтвердіть свої міркування посиланням на тексти.

18.10.2022

Наказ про підготовку до ЗНО (ДПА) у 2022-2023 навчальному році

10.10.2022

Наказ про перехід на дистанційну форму навчання з 10 по 14 жовтня для усіх учасників освітнього прооцесу.

30.08.2022

Шановні студенти та педагогічний колективе коледжу! Доводимо до вашого відома, що 2022-2023 навчальний рік розпочинається 1 вересня! Формат навчання змішаний. Ознайомтесь, будь-ласка, із відповідним наказом для більш детальної інформації.

Наказ про початок 2022-2023 навчального року

 

29.08.2022

Сьогодні, в День пам’яті захисників України, ми особливо пишаємося нашими студентами! Адже сьогодні, під час засідання педагогічної ради коледжу, студента групи 354-ПР – Ярослава Подобєдова  було відзначено Подякою  від 5 Сектора оборони Києва. Ярослав з перших днів війни приєднався до територіальної оборони міста та допомагав нашим захисникам облаштовувати блокпости, допомагати з логістикою та стримувати ворога! Дякуємо рідним Ярослава за виховання та нашому студенту за хоробрість!  

15.03.2022р.

Наказ про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2021/2022 навчальному році

 

14.03.2022р.

Наказ про відновлення освітнього процесу від 14.03.2022

 

10.01.2022р.

Днями, вже традиційно, у коледжі провели щорічну благодійну акцію “Допоможи захисникам України”, в рамках якої студентський та педагогічний колектив провели  збір макулатури, а також речей першої необхідності для наших захисників, що проходять лікування у Київському госпіталі. Закуплені та зібрані продукти і товари були передані координаторам із допомоги воїнам – організації “Волонтерська Сотня, Госпіталь”. Висловлюємо щиру вдячність за ініціативу адміністрації коледжу, викладачу Олександру Вікторовичу Недовісу, студентській раді на чолі з Антоном Науменко та Ярославом Бобко, а також усім, хто долучився до доброї справи! Бажаємо  міцного здоров’я та швидкого одужання нашим воїнам!  
   

21.12.2021

21 грудня, о 13 години у Київському фаховому коледжі електронних приладів відбувся Новорічний святковий спортивно-розважальний захід для студентів коледжів Печерського району. Вітали учасників Вікторія Іванівна Тромса, начальник відділу молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації та Анатолій Костянтинович Похресник, директор Київського фахового коледжу електронних приладів. У заході взяли участь шість коледжів Печерського району, а саме:
КФКЕП (Київський фаховий коледж електронних приладів);
КФКПН (Київський фаховий коледж прикладних наук);
КФКМГ (Київський фаховий коледж міського господарства);
КФКРГ (Київський фаховий коледж ресторанного господарства);
КФГРК (Київський фаховий геолого-розвідувальний коледж);
КФОМК (Київський фаховий оптико-механічний коледж).
Для участі у змаганнях, кожна команда виставила змішану збірну з десяти учасників. Загальний склад усіх участників становив 60 осіб. З них 18 дівчат. Змагання проходили за присутності медичного співробітника.
Перше місце посіла команда Київського фахового коледжу електронних приладів.
Розподіл решти зайнятих місць збірними командами відбувся згідно перелічених навчальних закладів.
Всі учасники одержали смачні новорічні подарунки від Печерської районної у місті Києві державної адміністрації.

11.12.2021 р.

07.12.2021

За сприяння Печерської районної в м.Києві державної адміністрації вчора у Київському фаховому коледжі електронних приладів відбулось урочисте нагородження переможців  XXVI Спартакіади серед студентських команд коледжу.  Нагадаємо, що змагання включали в себе 5 видів спорту, а саме: стрібол, волейбол, настільний теніс, шахи та футбол. Перші вісім команд із найвижчою загальною кількістю балів отримали вітання адміністрації коледжу та були нагородженні смачними подарунками, які особисто вручала Вікторія Іванівна Тромса, начальник відділу молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації. Вітаємо найактивніших учасників змагань та висловлюємо щиру вдячність організаторам: Явдику Олексію Віталійовичу – керівнику фізичного фиховання, колективу та керівництву коледжу та Печерській районній в м. Києві державній адміністрації за сприяння в організації змагань та нагородженні!    

27.11.2021 р.

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі: 1921 – 1923, 1932 – 1933 і 1946 – 1947 роках. Наймасштабніший із них був у 1932 – 1933 роках. Саме його нині називають геноцидом українського народу, здійсненим сталінським режимом. Жертвами цього Голодомору в Україні, за даними різних досліджень, стали від 3,9 до 7 мільйонів людей!  Завдяки бібліотеці коледжу та бібліотекарю Ирині Салаті і наші студенти збережуть пам’ять про страшний злочин! Сьогодні закликаємо вшанувати загиблих, запаливши свічку у своєму вікні о 16:00.

19.11.2021р.

До уваги студентів та викладачів коледжу! З 22 листопада 2021 року у коледжі відновлюється освітній процес за очною формою навчання.

Наказ про відновлення освітнього процесу з 22.11.2021

 

22.09.2021р.

До уваги студентів та викладачів коледжу! У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації в Україні, з 23 вересня навчання в коледжі переходить у дистанційний режим до нових розпоряджень керівництва.

Наказ про введення дистанційного режиму навчання з 23 вересня 2021 року.

 

01.09.2021р.

Щиро вітаємо дорогих колег, студентів та усіх причетних із початком нового навчального року!

Бажаємо міцного здоров’я, натхнення, миру в серці та в країні!


 

18.05.2021

І знову радіємо перемозі! Студенти групи 176-РПБ нашого коледжу, Стеценко Богдан та Мікоян Давид, стали переможцями конкурсу «Країни світу: феєрія цікавих фактів», що проводився серед закладів фахової передвищої освіти м. Києва 12 травня 2021 року. Наші хлопці зайняли перше місце у номінації “Країни світу: політичні реалії” зі своїм власним документальним дослідженням про країну Сомалі. Щиро вітаємо наших першокурсників, висловлюємо подяку викладачу Валентині Миколаївні Мусі за підготовку переможців та пропонуємо ознайомитися із відео!      
 

08.04.2021р.

Освітній процес у приміщеннях коледжу відновлюється з 5 травня 2021 року.   НАКАЗ Про відновлення освітнього процесу з 05 травня 2021 р.


06.03.2020

Щиро вітаємо призера обласного етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, студента КТЕПу – Кирила Рауса (гр.249-ПР)! Дякуємо викладачу Людмилі Борисівні Ковалевській за підготовку нашого конкурсанта та організаторам Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика за їхню, таку важливу, місію: утвердження державного статусу української мови, піднесення соціального престижу!

20.02.2020

VI Науково-практична конференція “Математика, яку можна побачити”

19 лютого студенти технікуму відвідали VI Науково-практичну конференцію “Математика, яку можна побачити”, яка присвячена візуалізації математичних процесів і застосуванню математики в ІТ технологіях. Вражаючі презентації та демонстрації програмних продуктів підготували студенти груп 347-ПР, 348-ПР та 443-ПР під керівництвом голови ЦК природничих дисциплін Лариси Борисівни Галицької. Десятки присутніх студентів різних курсів з цікавістю слухали спікерів, ставили їм запитання. Заступник директора Михайло Михайлович Корнієнко та завідувач відділення інформаційних технологій Віктор Васильович Царук дали високу оцінку роботі студентів і висловили впевненість, що їх чекають великі успіхи в подальшій діяльності. Щиро дякуємо організатору цього традиційного і дуже цікавого заходу Ларисі Борисівні Галицькій, а також усім учасникам за креативність проектів!   

19.02.2020

І етап Всеукраїнської олімпіади з математики

18 лютого в рамках предметного тижня математичних дисциплін і декади відділення «Інженерія програмного забезпечення» відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з математики, в якому взяли участь 15 першокурсників. Переможцями змагань стали студенти Стельник Антон (група 151-ПР) і Мовчан Антон (група 175-РТВ). Вони набрали однакову кількість балів і вибороли право представляти наш технікум на ІІ етапі олімпіади, що буде проводитися у квітні на рівні міста. Дякуємо організаторам, а також усім учасникам і переможцям!