15.03.2022р.

Наказ про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2021/2022 навчальному році

 

14.03.2022р.

Наказ про відновлення освітнього процесу від 14.03.2022

 

10.01.2022р.

Днями, вже традиційно, у коледжі провели щорічну благодійну акцію “Допоможи захисникам України”, в рамках якої студентський та педагогічний колектив провели  збір макулатури, а також речей першої необхідності для наших захисників, що проходять лікування у Київському госпіталі. Закуплені та зібрані продукти і товари були передані координаторам із допомоги воїнам – організації “Волонтерська Сотня, Госпіталь”. Висловлюємо щиру вдячність за ініціативу адміністрації коледжу, викладачу Олександру Вікторовичу Недовісу, студентській раді на чолі з Антоном Науменко та Ярославом Бобко, а також усім, хто долучився до доброї справи! Бажаємо  міцного здоров’я та швидкого одужання нашим воїнам!  
       

     

01.01.2022 р.

 

21.12.2021

21 грудня, о 13 години у Київському фаховому коледжі електронних приладів відбувся Новорічний святковий спортивно-розважальний захід для студентів коледжів Печерського району. Вітали учасників Вікторія Іванівна Тромса, начальник відділу молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації та Анатолій Костянтинович Похресник, директор Київського фахового коледжу електронних приладів. У заході взяли участь шість коледжів Печерського району, а саме:
КФКЕП (Київський фаховий коледж електронних приладів);
КФКПН (Київський фаховий коледж прикладних наук);
КФКМГ (Київський фаховий коледж міського господарства);
КФКРГ (Київський фаховий коледж ресторанного господарства);
КФГРК (Київський фаховий геолого-розвідувальний коледж);
КФОМК (Київський фаховий оптико-механічний коледж).
Для участі у змаганнях, кожна команда виставила змішану збірну з десяти учасників. Загальний склад усіх участників становив 60 осіб. З них 18 дівчат. Змагання проходили за присутності медичного співробітника.
Перше місце посіла команда Київського фахового коледжу електронних приладів.
Розподіл решти зайнятих місць збірними командами відбувся згідно перелічених навчальних закладів.
Всі учасники одержали смачні новорічні подарунки від Печерської районної у місті Києві державної адміністрації.

11.12.2021 р.

07.12.2021

За сприяння Печерської районної в м.Києві державної адміністрації вчора у Київському фаховому коледжі електронних приладів відбулось урочисте нагородження переможців  XXVI Спартакіади серед студентських команд коледжу.  Нагадаємо, що змагання включали в себе 5 видів спорту, а саме: стрібол, волейбол, настільний теніс, шахи та футбол. Перші вісім команд із найвижчою загальною кількістю балів отримали вітання адміністрації коледжу та були нагородженні смачними подарунками, які особисто вручала Вікторія Іванівна Тромса, начальник відділу молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації. Вітаємо найактивніших учасників змагань та висловлюємо щиру вдячність організаторам: Явдику Олексію Віталійовичу – керівнику фізичного фиховання, колективу та керівництву коледжу та Печерській районній в м. Києві державній адміністрації за сприяння в організації змагань та нагородженні!    

27.11.2021 р.

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі: 1921 – 1923, 1932 – 1933 і 1946 – 1947 роках. Наймасштабніший із них був у 1932 – 1933 роках. Саме його нині називають геноцидом українського народу, здійсненим сталінським режимом. Жертвами цього Голодомору в Україні, за даними різних досліджень, стали від 3,9 до 7 мільйонів людей!  Завдяки бібліотеці коледжу та бібліотекарю Ирині Салаті і наші студенти збережуть пам’ять про страшний злочин! Сьогодні закликаємо вшанувати загиблих, запаливши свічку у своєму вікні о 16:00.

19.11.2021р.

До уваги студентів та викладачів коледжу! З 22 листопада 2021 року у коледжі відновлюється освітній процес за очною формою навчання.

Наказ про відновлення освітнього процесу з 22.11.2021

 

22.09.2021р.

До уваги студентів та викладачів коледжу! У зв’язку з ускладненням епідемічної ситуації в Україні, з 23 вересня навчання в коледжі переходить у дистанційний режим до нових розпоряджень керівництва.

Наказ про введення дистанційного режиму навчання з 23 вересня 2021 року.

 

01.09.2021р.

Щиро вітаємо дорогих колег, студентів та усіх причетних із початком нового навчального року!

Бажаємо міцного здоров’я, натхнення, миру в серці та в країні!


 

18.05.2021

І знову радіємо перемозі! Студенти групи 176-РПБ нашого коледжу, Стеценко Богдан та Мікоян Давид, стали переможцями конкурсу «Країни світу: феєрія цікавих фактів», що проводився серед закладів фахової передвищої освіти м. Києва 12 травня 2021 року. Наші хлопці зайняли перше місце у номінації “Країни світу: політичні реалії” зі своїм власним документальним дослідженням про країну Сомалі. Щиро вітаємо наших першокурсників, висловлюємо подяку викладачу Валентині Миколаївні Мусі за підготовку переможців та пропонуємо ознайомитися із відео!      
 

08.04.2021р.

Освітній процес у приміщеннях коледжу відновлюється з 5 травня 2021 року.   НАКАЗ Про відновлення освітнього процесу з 05 травня 2021 р.


06.03.2020

Щиро вітаємо призера обласного етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, студента КТЕПу – Кирила Рауса (гр.249-ПР)! Дякуємо викладачу Людмилі Борисівні Ковалевській за підготовку нашого конкурсанта та організаторам Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика за їхню, таку важливу, місію: утвердження державного статусу української мови, піднесення соціального престижу!🇺🇦

20.02.2020

VI Науково-практична конференція “Математика, яку можна побачити”

19 лютого студенти технікуму відвідали VI Науково-практичну конференцію “Математика, яку можна побачити”, яка присвячена візуалізації математичних процесів і застосуванню математики в ІТ технологіях. Вражаючі презентації та демонстрації програмних продуктів підготували студенти груп 347-ПР, 348-ПР та 443-ПР під керівництвом голови ЦК природничих дисциплін Лариси Борисівни Галицької. Десятки присутніх студентів різних курсів з цікавістю слухали спікерів, ставили їм запитання. 👆Заступник директора Михайло Михайлович Корнієнко та завідувач відділення інформаційних технологій Віктор Васильович Царук дали високу оцінку роботі студентів і висловили впевненість, що їх чекають великі успіхи в подальшій діяльності. 🙏Щиро дякуємо організатору цього традиційного і дуже цікавого заходу Ларисі Борисівні Галицькій, а також усім учасникам за креативність проектів!   

19.02.2020

І етап Всеукраїнської олімпіади з математики

18 лютого в рамках предметного тижня математичних дисциплін і декади відділення «Інженерія програмного забезпечення» відбувся І етап Всеукраїнської олімпіади з математики, в якому взяли участь 15 першокурсників. 🥇Переможцями змагань стали студенти Стельник Антон (група 151-ПР) і Мовчан Антон (група 175-РТВ). 💪Вони набрали однакову кількість балів і вибороли право представляти наш технікум на ІІ етапі олімпіади, що буде проводитися у квітні на рівні міста. 🙏Дякуємо організаторам, а також усім учасникам і переможцям!