З початку російської агресії проти України Київський технікум електронних приладів приймав активну участь в підтримці військових, які перебувають в зоні АТО, їх сім’ям і цивільним особам, які постраждали внаслідок військових дій на території Донецької та Луганської областей, а також надавали допомогу Київському госпіталю Міністерства оборони, в якому проходять лікування та реабілітацію військовослужбовці Збройних сил України.

Починаючи з осені 2014 року за ініціативою викладачів та студентського самоврядування  за підтримки адміністрації технікуму провели акцію «Від студента до солдата», яка передбачала  збір вторинної сировини. За вилучені кошти технікумом було придбано необхідні речі, а саме: засоби особистої гігієни, спеціалізований одяг та взуття, медичні препарати та інше, які були доставлені особисто нащими викладачами на лінію фронту (в м.Бахмут, м.Констянтинівка, м.Староблельськ).

Розуміючи наскільки важлива не тільки матеріальна підтримка, а й моральна, особливо пораненим військовослужбовцям,  нашою художньою самодіяльністю технікуму було прийнято участь в концерті до Дня Захисника України, який відбувався в Військовому госпіталі Міністерства оборони.

Починаючи з 2015-2016 років наш технікум цілеспрямовано допомагав військовій частині 335 Національної гвардії України, в якій проходив службу за мобілізацією викладач нашого технікуму Недовіс Олександр Вікторович.

В 2016 році було встановлено меморіальну дошку на будівлі нашого навчального закладу, де навчався військовослужбовець 81-ї десантно-штурмової бригади Ігор Брановицький.

Завдяки свідомій патріотичній та громадянській позиції наших студентів та викладачів, акція «Від студента до солдата» продовжується і на даний час.