19.05.2023

18 травня 2023 року на базі Київського механіко – технологічного фахового коледжу відбувся Огляд-конкурс «Кращий за фахом» серед студентів закладів фахової передвищої освіти м.Києва, який проводився з метою  підвищення рівня професійної підготовки, вивчення і поширення передового педагогічного досвіду роботи, підвищення рівня знань, умінь й навичок студентів. 

Вітаємо наших переможців:   Науменка Антона Сергійовича, що посів І місце у міському конкурсі  «Кращий за фахом», а також команду студентів нашого коледжу  у складі: Терещенка Святослава,   Бондаря Владислава,  Науменка Антона, що посіла І місце у командних змаганнях.

 

 

21.12.2021

21 грудня, о 13 години у Київському фаховому коледжі електронних приладів відбувся Новорічний святковий спортивно-розважальний захід для студентів коледжів Печерського району. Вітали учасників Вікторія Іванівна Тромса, начальник відділу молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації та Анатолій Костянтинович Похресник, директор Київського фахового коледжу електронних приладів.

У заході взяли участь шість коледжів Печерського району, а саме:

КФКЕП (Київський фаховий коледж електронних приладів);
КФКПН (Київський фаховий коледж прикладних наук);
КФКМГ (Київський фаховий коледж міського господарства);
КФКРГ (Київський фаховий коледж ресторанного господарства);
КФГРК (Київський фаховий геолого-розвідувальний коледж);
КФОМК (Київський фаховий оптико-механічний коледж).
Для участі у змаганнях, кожна команда виставила змішану збірну з десяти учасників. Загальний склад усіх участників становив 60 осіб. З них 18 дівчат. Змагання проходили за присутності медичного співробітника.
Перше місце посіла команда Київського фахового коледжу електронних приладів.
Розподіл решти зайнятих місць збірними командами відбувся згідно перелічених навчальних закладів.
Всі учасники одержали смачні новорічні подарунки від Печерської районної у місті Києві державної адміністрації.

07.12.2021

За сприяння Печерської районної в м.Києві державної адміністрації вчора у Київському фаховому коледжі електронних приладів відбулось урочисте нагородження переможців  XXVI Спартакіади серед студентських команд коледжу.  Нагадаємо, що змагання включали в себе 5 видів спорту, а саме: стрібол, волейбол, настільний теніс, шахи та футбол.

Перші вісім команд із найвижчою загальною кількістю балів отримали вітання адміністрації коледжу та були нагородженні смачними подарунками, які особисто вручала Вікторія Іванівна Тромса, начальник відділу молоді та спорту Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

Вітаємо найактивніших учасників змагань та висловлюємо щиру вдячність організаторам: Явдику Олексію Віталійовичу – керівнику фізичного фиховання, колективу та керівництву коледжу та Печерській районній в м. Києві державній адміністрації за сприяння в організації змагань та нагородженні!

 

 

17.09.2021

Вчора завершилися змагання із першого виду спорту  ХХVІ Спартакіади коледжу серед студентських команд,  а саме зі Стрітболу. Всього в змаганнях взяла участь 21 група (загалом 70 студентів основної медичної групи). Вітаємо переможців у цьому турнірі, студентів першого курсу, групи 156-ПР!

06.09.2021

ПОЛОЖЕННЯ про Спартакіаду

 

25.05.2021

Фотозвіт про проведенний турнір з волейболу, в рамках 25 студентської Спартакіади “Під золотими куполами Печерська”. 2020-2021 навчальний рік.