Положення про студентське самоврядування


НОВИНИ


02.05.2024

Днями за ініціативи студентської ради спільними зусиллями педагогічного колективу та студентів допомогли спорядити необхідними речами та продуктами авто волонтерів, що вирушали на схід до наших захисників! На зібрані кошти були закуплені медикаменти, продукти харчування, поліпропіленові мішки, паливо, засоби гігієни, корм для тварин (для їх евакуації) та інше.
Щира подяка усім, хто долучився до збору! Низький уклін нашим захисникам, а також волонтерам, які ризикуючи своїм життям та здоров’ям, їдуть в зону бойових дій на допомогу воїнам та покинутим тваринам!

  


20.02.2024

Вдячні за свободу!

Сьогодні вшановуємо память Героїв Небесної Сотні, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України, завдяки яким було змінено хід історії нашої держави!

За спільної ініціативи адміністрації коледжу та студентської ради коледжу було проведено заняття зі студентами першого курсу коледжу, присвячене пам’яті Героїв, що загинули під час Революції Гідності. Також студентська рада вшанувала квітами героя, що з перших днів став на захист нашої держави та свободи – випускника коледжу – Ігоря Брановицького. Низький уклін та вічна шана полеглим!

“Серед вогню та льоду, снайперів на дахах Небесна Сотня заплатила найстрашнішу ціну патріотів… Їхня кров та мужність дають українському народові другий шанс на свободу”.

   


20.11.2023

До Міжнародного дня студента, що світ святкує 17 листопада, у коледжі було організовано вже традиційну щорічну акцію “Підтримай воїна”, в рамках якої ми збирали речі першої необхідності для наших захисників, що знаходяться в Київському військовому шпиталі на лікуванні та реабілітації. До акції долучилися і студенти коледжу і викладачі і весь персонал!  Всі зібрані речі та засоби було передано волонтерам організації “Волонтерська Сотня Доброволя”.

Щиро дякуємо студентській раді та адміністрації коледжу за спільну ініціативу, всьому колективу коледжу за активність та “Волонтерська Сотня Доброволя” за вашу працю! Низький уклін і якнайскорішого одужання нашим захисникам! Разом ми сила!27.10.2023

Сьогодні за спільної ініціативи студентської ради, заступника директора з навчально-виховної роботи Віктора Васильовича Царука та викладачів української мови коледжу – наш дружній колектив долучився до найбільшого україномовного флешмобу — Радіодиктанту національної єдності-2023, який символічно пройшов у День української писемності та мови.
Цього року Радіодиктант називався “Дороги України”. Авторкою тексту Радіодиктанту стала поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко. Читав актор, театральний режисер – Олексій Гнатковський.
До написання диктанту крім студентів долучилися також викладачі, завідувачі відділеннями, заступник директора з навчально-виховної роботи, а також директор коледжу Похресник Анатолій Костянтинович, який і розпочав урочистий захід щирими привітаннями всіх учасників!
Дякуємо ЗСУ за можливість стати частиною такої неймовірної події!

11.10.2023

Вчора, 10 жовтня, в приміщенні читальної зали коледжу, за ініціативи представників студентського самоврядування, в присутності заступника директора з навчально-виховної роботи – Віктора Васильовича Царука та завідувачок відділеннями – Світлани Михайлівни Кузьменко та Галини Василівни Волобуєвої відбулося засідання студентської ради та старостату коледжу. Питання, що увійшли до порядку денного засідання це :

  • проведення традиційної щорічної акції “Підтримай воїна!”, в рамках якої буде проведено збір речей першої необхідності для військового госпіталю м.Києва;
  • підготовка до Дня студента та погодження списку студентських активностей до цього свята.

Засідання пройшло дуже продуктивно, усі учасники підтримали заплановані ініціативи та розподілили обов’язки. Тож, розпочинаємо підготовку!)

 


04.10.2023

Сьогодні в коледжі, як і  по всьому світу святкували День звірів – свято, що об’єднало нас в одну велику сім’ю, в якій дбають про братів наших менших! В цей день студенти коледжу мали багато активностей, зокрема: фотовиставка тварин, неформальне спілкування зі студентами на теми “Друзі наші менші: цікаві факти про тварин, та “Добро починається з тебе: історії тварин зі щасливим кінцем!”, виставка малюнків, Фотоквест “Чотири лапи вуха, хвіст..”, брейн-ринг “Ти і природа”, змагання ерудитів “Найкращий знавець біології” та ін. Висловлюємо щиру подяку організаторам – студентській раді коледжу та викладачу хімії Людмилі Павлівні Манько, а також всім учасникам! Сподіваємося, що сьогодні ми посіяли в ваших серцях ще одну краплинку людяності та доброти!

 


01.10.2023

Відтепер 1 жовтня – чи не найзмістовніший день в українському календарі! Адже в цей ми святкуємо Покрова Пречистої Богородиці, День українського козацтва, День освітнього працівника, День ветерана, Міжнародний день людей  похилого віку та вшановуємо українських захисників та захисниць!  За ініціативи представників студентського самоврядування коледжу до такої урочистої події в коледжі було проведено виставку художньої самодіяльності наших надзвичайно талановитих студентів, яку з насолодою відвідали і викладачі і студенти і адміністрація! Висловлюємо щиру вдячність студентській раді, зав.відділенням та класним керівникам за організацію такого свята! А всім співвітчизникам щиро бажаємо міцного здоров’я, натхнення, радості, терпіння, мирних тихих ночей та якнайскорішої перемоги!

Окрема подяка та низький уклін нашим захисникам та захисницям! Лише завдяки вам це свято відбулося! Повертайтеся до своїх родин цілі та неушкоджені, з перемогою і чим швидше!